بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز یکشنبه بیست ونهم شهریور ماه سال 1393

فروردين
شايد يكي از دوستان بخواهد جدي با شما صحبت كند. شايدنظر شما را بخواهد. سعي كنيد اگر حوصله داريد صحبت كنيد زيرا بعداً به دعوا كشيده مي شود زيرا به حرف هايشان بي توجه بوده ايد.

ارديبهشت
اکنون تغییراتی در حال انجام است و احتمالاً‌ دید جدیدی به زندگی می دهد. شاید در اثر فعالیت زیاد دچار صدمه جسمانی شوید اما در هر صورت هر نوع فعالیتی که انجام دهید. نتیجه خوبی خواهد داشت. بهتر است رفتار و ایده های گذشته که خیلی هم به آن علاقه دارید را کنار بگذارید.

خرداد
در طول صبح برايتان بسيار مشكل است كه به آرزوهايتان فكر كنيد و تمام توجه تان را به كارتان يا قرارهايي كه داريد بدهيد. خوشبختانه بعدازظهر اين حال و هوا تغيير مي كند و بسيار شادو سرحال مي شويد كه همه دوست دارند وقتشان را با شما بگذرانند ورزش هاي تيمي در حال حاضر بسيار عالي هستند.

تير
همه شما را تشویق و تمجید کرده اند اما شما اجازه نمی دهید که باعث غرور شود.این طور نیست؟فراموش نکنید که از کسانی که به شما کمک کرده اند تشکر کنید.

مرداد
امروز شما داراي اعتماد به نفس عميقي هستيد، خصوصاً‌ در رابطه انجام كارهاي مالي تان. هر چند اين امر كمك مي كند كه در رويارويي با اشخاص، مهم خونسردي خودتان را حفظ كنيد، بايد توجه داشته باشيد كه احتياط را به فراموشي نسپرده و ريسك نكنيد. با وجود اين امروز روزي عالي براي سرمايه گذاري هاي بزرگ مي باشد و تمامي آن چه را كه مي خواهيد در اختيار شما قرار داده و كاملاً مي دانيد كه چه كاري انجام دهيد و چه قدر بايد هزينه كنيد.

شهريور
امروز شانس شما خوب است و همه چیز به خوبی پیش می رود.اما سعی کنید ریسک نکنید که بعداًَ به دردسر بیفتید.اگر رفتارتان خوب باشد افراد بیشتری در کنارتان خواهند بود.محبوبیت بیشتری می یابید.

مهر
امروز بسیار امیدوارید و باور کرده اید هر چیزی به بهترین نحو خودش پیش می رود حتی اگر همیشه این چنین نبوده باشد.هم چنین شما امروز بسیار همدرد و مهربان شده اید و این شانس را دارید که به کمک افرادی که کم شانس تر از شما هستند بروید.چه در ازای کارتان پولی بگیرید و چه به صورت خیریه کار کرده و وقتتان را در اختیار آنها بگذارید.در حال شما نمونه ای عالی برای دیگران هستید.

آبان
آرامش خود را به دست آورید و اعتماد به نفس داشته باشید مخصوصاً اگر قرار ملاقات دارید یا درباره موضوعی باید ازخودتان دفاع کنید.می توانید در زمان مناسب حرف مناسب بزنید و می توانید به سود خود عمل کنید.اگر وقت اضافی دارید می توانید ورزش کنید مخصوصاً اگر رقابتی در کار باشد.

آذر
امروز كنترل اراده چيزيست كه بايد در آن تبحر يابيد شايد ديگران بخواهند صبر شما را امتحان كنند ولي دليلي ندارد كه در اين مورد عصبي شويد. شما هميشه اين حق را داريد كه انتخاب كنيد چگونه به موقعيت ها عكس العمل نشان دهيد و هر چه بيشتر از اين حق انتخاب استفاده مي كنيد احساس بهتري چه از نظر فيزيكي و چه رواني خواهيد نمود.

دي
فعاليت هاي سياره اي در چند روز آينده مشكلاتي را در قسمت هاي مختلف چارتتان ايجاد مي كنند. كارهاي قانوني كه مدتي معلق مانده بودند اكنون به مرحله اي بحراني مي رسند. اگر در اداره چاپ يا رسانه هاي گروهي كار مي كنيد مخالفت هايي پيش مي آيند. و بيش تر از همه اين ها اگر ازدواج كرده ايد با خانواده همسرتان مشكلاتي پيدا مي كنيد. به نظر مي رسد پشت سر هم بد مي آوريد. اين طور نيست؟

بهمن
در مقابل کسانی که انجام همه کارها را به دوش خود می پسندند بایستید . احتمالاً حقیقت را آشکار نمی کنند و حتی شاید به روشهای پنهانی سعی دارند شما را تحت نفوذ خود در آورند . ممکن است مشاجره ای درباره عقاید متفاوت پیش آید و هیچ کس تمایل نداشته باشد از عقیده اش صرف نظر کند . پیروزی یعنی این که بر عقیده خودتان به عنوان یک اصل و نه از روی غرور ایستادگی کنید .

اسفند
نگویید به شما اخطار نکردم . اگر سر شما به دلیل بی مبالاتی داد و بیداد شده است و هیچ کس را به جز خودتان مقصر ندانید . اما خودتان را به خاطر آن آزار ندهید فقط آن را برطرف کنید و نگذارید دوباره اتفاق ببفتد. شما واقعاً پیشرفت درست می کنید . بنابراین اجازه ندهید یک حادثه ناگوار اطمینان شما را خدشه دار کند.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .