فال امروز پنج شنبه ششم آذر ما سال 1393

فروردين
اگر هر كاري انجام داده ايد تا به هدفتان برسيد بنابراين اكنون بايد منتظر بمانيد . بايد صبر كنيد تا ديگران هم مانند شما شرايط را درك كنند.

ارديبهشت
مشکلاتی در اطرافتان وجود دارد.از دیگران انتظار نداشته باشید که خواسته های شما را بدون چون و چرا بپذیرند . اگر طرحی دارید کمی در موردش فکر کنید و زود آنرا عملی نکنید.

خرداد
در رابطه با مسائل مالي، حتماً‌ اشتباه مي كنيد. ايده هاي خود را به ديگران اجبار نكنيد، زيرا آنها كاملاً‌از نظر فكري با شما متفاوت هستند و با اين كار شرايط را به هم مي زنيد. امشب از عقايدتان دفاع مي كنيد.

تير
احساس بهتری دارید؟ مطمئنم که این طور است! اگر همسرتان کمک بخواهید با کمال میل قبول میکند اگر کارها را با هم انجام دهید، امروز در کنار هم دیگر شاد و خندان خواهید بود.

مرداد
از امروز كه روحيه اي بسيار بالا داريد، لذت ببريد و با تقسيم كردن آن با ديگران بيشترين بهره را از آن ببريد. اين راهي عالي براي گسترش حلقه روابط اجتماعي تان است. پس شهامت اين را داشته باشيد كه با افرادي كه خيلي خوب نمي شناسيد، وارد بحث شويد چرا كه به زودي آنها جزء دوستان شما خواهند شد. عاليست، چگونه آنها مي توانند از دست فردي خوش مشرب و گرم و صميمي مانند شما فرار كنند؟

شهريور
از تجربیات یک نفر سود می برید.از این کار آنها تشکر می کنید زیرا آنها این کار را بخاطر خوبی انجام می دهند.اگر به خرید می روید مراقب باشید زیرا وسیله قیمتی و لوکس را انتخاب می کنید که شاید نتوانید از عهده آن برآیید.

مهر
شما بسیار شوخ طبع و خوشرو شده اید و در نتیجه توسط طرفداران زیادی احاطه خواهید شد.سعی کنید نیرو و شادی خود را با آنهایی که مشتاق آن هستند،شریک شوید و در نتیجه از احساس خوبی که از این امر عایدتان می شود،لذت ببرید.اگر خوش شانس باشید ممکن است دعوتی برای سفر به جایی دور را دریافت کنید یا احتمالاً دعوت برای دیدار از شخصی که در خارج از کشورتان زندگی می کند.

آبان
همه چیز به روابط دوستانه شما مربوط می شود.اگر حرف های تان را به خوبی بیان نکنید حتماً سوءتفاهم به وجود می آید.به دیگران نشان دهید که چه هدفی دارید تا موقعیت تان تثبیت شود.

آذر
ستاره ها يك جهش در هر قدم شما و يك لبخند روي صورت شما مي گذارند. خوشگذراني و بي قيد و خيال بودن در برنامه شما گنجانده شده، تنها مشكل اينجاست كه شما چقدر پول داريد در اين راه خرج مي كنيد. شايد انتظار يك پاداش براي عيد هستيد و يا فقط روحيه خرج كردن داريد. هر چه كه هست شما قصد داريد بي خيال باشيد و فقط بطور محض لذت ببريد.

دي
شايد بخواهيد تنها باشيد، تا نيرويتان را كه به خاطر شكست يا نااميدي از دست داده ايد دوباره به دست آوريد اما مثبت بين باشيد. هرگز هيچ كس نمي تواند شما را فردي كسل و خسته كننده بداند. شما همه را خوشحال و هيجان زده مي كنيد به غير از خودتان!

بهمن
امروز از حضور افرادی با تجربه و کاردان بهره مند می شوید بنابراین به دقت به صحبتهای آنها گوش دهید.شاید آنها تمام پاسخهای سوالات شما را نداشته باشند و شاید با تمام صحبت های آنان موافق نباشید اما بعضی از صحبت هایشان مانند در می باشد که به موقع به ارزش آن پی می برید.

اسفند
بسیار ترجیح می دهید که صلح و هماهنگی را با هم در خانه داشته باشید.ممکن است بهترین روش این باشد که از موضوعات احساساتی دور شوید . در کلمات و موضوعات مترکز شده و گفتگو را نرم و روشن نگه دارید.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
وبگردی
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
بخش پرشین وی - طالع بینی
  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .