فال امروز شما

فال امروز یک شنبه دوازدهم بهمن ماه  سال 1393

فروردين
اگر احساساتتان جريحه دار شده است حتماً براي يك نفر بازگو كنيد. بي اختيار احساساتي هستيد. بهتر است افكارتان را با ديگران در ميان بگذاريد.;

ارديبهشت
: نباید فکر کنید که چون از تغییر بدتان می آید بنابراین شرایط را ناآرام می کند. چه باور کنید و چه نکنید در ظاهر همه چیز به خوبی پیش می رود. حتی شاید بهتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید. کلید موفقیت در تلاش های شما این است که به فشارهایی که سعی دارند همه چیز به زور اتفاق بیفتد اهمیت ندهید و سعی نکنید خیلی زود شرایط را کنترل کنید و به آن نظم و ترتیب بدهید.

خرداد
امروز، روز آرامي است. از بودن با خانواده لذت مي بريد زيرا مدت هاست آنها را نديده ايد. بنابراين تمام توجه تان را به آنها بدهيد.

تير
نظرتان درباره یکی از نقشه های آینده تغییر می کند.اجازه دارید این کار رابکنید.شما ایده های تان را گاه گاه عوض می کنید.این موضوع به شما کمک می کند تا بفهمید که حقیقتاً چه می خواهید.

مرداد
امروز شما در حالتي بسيار دراماتيك هستيد و مايليد كه از يك تپه كوچك، يك كوه بسازيد. اگر با خودتان صادق باشيد، تصديق مي كنيد كه شما راجع به مطلبي در حال غليان هستيد و به دنبال راه چارهاي براي خلاصي از آن مي باشيد، زندگي بسيار ساده تر است اگر كمي خونسردي و آرامش خود را حفظ كرده و هر مسئله كوچك را تبديل به يك حادثه بزرگ نكنيد. با اين وصف، شما راجع به مسئله مالي هميشه جوش مي آوريد.

شهريور
امروز احساسات تان قوی می شود.هر نوع احساس جدیدی را پیدا می کنید.به اختلافات و کینه توزی ها اجازه ندهید سبب ایجاد بحث و مجادله شوند،زیرا به هیچ جا نمی رسید.زمان خوبی است تا در مورد مشکلات صحبت کنید.سعی کنید مثبت و سازنده باشید.

مهر
این شروع عالی برای آغاز ماه است چرا که شما دارای روحیه ای گرم و پرانرژی هستید.همواره در حال لبخند زدن هستید و برای هر کسی که در مسیر راهتان قرار بگیرد کلام زیبایی به زبان خواهید آورد.ممکن است شخصی را بینید که تجربه فراوانش از زندگی شما را شیفته خود کرده و شما را تحریک می کند تا بخواهید بیشتر بدانید.هم چنین تصور یک برنامه ریزی برای یک تجمع ویا تعطیلاتی که پیش رو داریم،آن قدر خوب و لذت بخش است که نمی توان از وسوسه آن خلاص شد پس شروع به برنامه ریزی کنید./td>

آبان
وقتی از لحاظ احساس قوی باشید راحت تر می توانید پیشرفت کنید.می توانید با همسرتان درباره مسئولیت ها مذاکره کنید.گاهی اوقات لازم است برای بهتر شدن کارها کمی سرسختی را کنار بگذارید.بنابراین اکنون برای پیشرفت به موانع توجه کنید و از سر راه بردارید.وتنها در این صورت می توانید موفق شوید.

آذر
امروز يكنفر قطعاً سرسختي در مورد عقايدش مي كند و شما با آن مشكلي نداريدفقط مشكلتان اين است كه به نظرات شما گوش نمي دهد. برنامه ريزي كنيد كه يك مشكل احساسي را حل نمائيد ولي مواظب باشيد كه بازيچه دست ديگري براي تسليم شدن شويد حتي اگر تسليم شدن آسان تر از براي حقوق خود ايستادن و جنگيدن باشد.

دي
امروز ممكن است خيال رفتن به جاهاي دور به همراه افرادي عجيب به سرتان بزند. چه اتفاقي افتاده است؟ شما به حدي شخصي مقرراتي هستيد كه همسر و ديگر اعضاي فاميل امروز ممكن است از رفتار غير منطقي شما مشوش و مضطرب شوند. البته شخصيت شما جنبه هاي متفاوتي دارد.

بهمن
هر مشکلی را که تاکنون به عقب انداخته اید یا از آن دوری کرده اید به این امید که از بین برود امروز با آن روبرو می شوید و آن را حل می کنید . به خوبی می دانید که اگر سرتان را زیر برف کنید همه مسائل هم بدتر می شود . و اگر همین الان کاری در رابطه با آنها انجام ندهید همه چیز غیر قابل کنترل می شود. حداقل با این عمل می توانید جرات حل کردن مشکلات را بدست آورید . حتی اگر از انجام آن هیچ لذتی نبرید.

اسفند
زندگی خانوادگی امروز جاذبه خاصی دارد امکان دارد که شما بخواهید چند دوست را دعوت کنید اما اگر امروز بتوانید زمانی را با شریک زندگی تان تنها بگذرانید نخواهید توانست حتی مقداری از درب خانه دور شوید و یا حتی به بستر بروید.

وبگردی
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
اخبار امروز
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .