بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز چهار شنبه هشتم مرداد ماه سال 1393

فروردين
به فعاليت هاي گروهي و دوستان گرايش داريد. سعي كنيد وسوسه نشويد وكارهاي خلاف اصول اخلاقي انجام ندهيد.

ارديبهشت
به نظر می رسد احساس اعتماد به نفستان در مورد درست انجام دادن کارها کم شده است اما بهتر است بدانید مردم با ایده ها و اشتیاق های شما شریکند و دوست دارند از شما حمایت کنند و این موضوع سبب می شود تا اعتماد به نفس تان مجدداً بالا برود. سعی کنید به خودتان مغرور نشوید و فکر نکنید همیشه خودتان درست می گویید به نظرات دیگران هم توجه کنید . گاهی اوقات استقلال بیش از حد مشکل ساز می شود.

خرداد
مي توانيد از صحبت هاي ديگران تصميم بگيريد كه به چه كسي مي توانيد اطمينان كنيد. حتي واضح ترين صحبت ها هم ممكن است كمي دروغ را در خود داشته باشد بنابراين اين مسئله را به خاطر داشته باشيد.

تير
نمی توانید از یک مشاجره دوری کنید بنابراین اگر می خواهید عقب نمانید بهتر است از الان شروع کنید.شاید این مشاجره در خانه یا در محل کارتان باشد.بهتر است در هر جا که اتفاق می افتد اجازه ندهید به محیط دیگری هم سرایت کند.بهتر است این دو قسمت زندگی را از هم مجرا کنید.

مرداد
آيا واقعاً اوضاع اينطوري كه به نظر مي رسند، خراب هستند؟ يا خودتان باعث شده ايد كه به اين حد برسند؟ امروز روز سختي است،‌ چرا كه برخلاف هميشه كه نسبت به مسائل بي اعتنا بوديد و شانه بالا مي انداختيد امروز اجازه داده ايد كه مسائل در نظرتان بزرگ جلوه كنند. نگراني ها در پس ذهنتان كمين كرده اند و طولي نمي كشد كه ذهن شما را تحت تسلط خود در مي آورند. همه سعي خود را بكنيد كه اوضاع را از دور مدنظر بگيريد و اجازه ندهيد مسائلي كه به اندازه يك توده خالي كوچك هستند، در نظر شما هم چون كوهي عظيم جلوه كنند.

شهريور
یک نفر امروز کاملاً بی حوصله است و خوشحال کردن او کار مشکلی است.اما بیش ا ز آن که نسبت به آنها بی محلی کنید ببینید علت این ناراحتی چیست.واقعاً از اینکه با شما درد و دل کنند خوشحال می شوند.

مهر
اگر مراقب نباشید بالاخره نگرانی ها سراپای وجود شما را خواهند گرفت.ممکن است احساس کنید مسئولیت و اجبار شما را از پای درخواهد آورد.به خصوص اگر اخیراً وقت زیادی را به آنها اختصاص نداده اید،هیچ فایده ای نخواهد داشت که شخصی که برای تان عزیز است شما را مقصر جلوه دهد و یا خودش بخواهد مسوولیت این کارها را برعهده بگیرد.نمی توان از شما انتظار انجام هر کاری را داشت و احتمالاً اکنون زمان آن فرا رسیده که این را به آنها بگویید.

آبان
به نظر می رسد امروز کمی با مشکل روبرو هستید.با همسرتان اختلاف پیدا می کنید و این شاید به خاطر رفتار شما باشد.در صورت اگر سعی کنید با او کنار بیاید همه چیز درست می شود.

آذر
اگر شانس خوبي داشته باشيد همه تلاش هايتان امروز سود مي دهد و هر چيزي جاي خود را پيدا خواهد كرد اين مهلت نفس كشيدن به شما مي دهد و براي مدت يكروز ديگر مجبور نيستيد كار خيلي مهمي انجام دهيد. واگر احياناً احساس بي قراري مي كنيد، چقدر خوب است كه آدم مثل زميني كه شخم خورده ولي فعال نيست و استراحت ميكند بخودش استراحت بدهد؟ استراحت مثل غذا براي فكر است.

دي
هنوز احتمال خطر وجود دارد. البته تنها مربوط به شما نمي شود و مستقيماً شما را تهديد نمي كند، اما دوست نداريد كه خطر كس ديگري شما را هم تهديد كند آن هم زماني كه آن قدر سرحال هستيد. حواستان را به خوبي جمع كنيد و عصباني نشويد.

بهمن
امروز شدیداً از برنامه های روزانه خسته شده اید و منتظر تغییری می باشید . حتی کوچکترین تغییر می تواند حال و هوای شما را عوض کند و باعث شود در رابطه با مسائل روزانه اشتیاق بیشتری پیدا کنید . امروز راستگویی عملی بسیار مهم است و حتی کوچکترین دروغ مصلحت آمیز نیز دیر یا زود گریبانگیر تان می شود.

اسفند
مجبور به تحمل یک حسد کوچک نیستید . اما آیا می توانید در انداختن کسی در لطف یک دوست جدید گناهکار باشید ؟ حقیقتی است که شاید باید دوستی را مطمئن کند که او را دوباره فراموش نخواهید کرد و در زندگی شما اطاقی برای بسیاری از مردم قرار دارد.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
آموزش آشپزی و پخت لذیذترین دسرها و غذا ها با خمیر های پیتزا و پیراشکی و یوفکای 9595