فال امروز شما

فال امروز سه شنبه شانزدهم تیر ماه سال 1394


فروردین
از طرف دوستان خبر جالبي به دست مي آوريد. البته كمي غير عادي است اما باعث مي شود در موردش فكر كنيد.


اردیبهشت
بهتر است به سلامتی جسمانی تان بیشتر توجه کنید. زیرا امروز زودتر از همیشه خسته می شوید . اصلاً خودتان را خسته نکنید و به خودتان فشار نیاورید. اکنون زمان خوبی برای کمک گرفتن از دیگران است .


خرداد
زمانيكه با شرايط غير ممكن يا افراد غير منطقي روبه رو مي شويد بهترين روش مواجه شدن با آنها توجه به كارهاي عملي است شايد به خودي خودشان به تنهايي جالب نباشند اما زماني كه به آن نياز داريد احساس خوب يبه شما دست مي دهد.


تیر
می توانید در انتظار یک سفر کوتاه باشید مخصوصاً سفری خوشحال کننده.شاید کمی دیرتر به مقصد برسید اما وقتی آن قدر در راه به شما خوش می گذرد چه عجله ای برای رسیدن دارید؟


مرداد
امروز زمان زيادي طول نمي كشد كه شما مردم را برآشفته كرده و لحظاتي پر از اضطراب و ناهماهنگي مي آفرينيد، بيشتر ، موضوعاتي كه مربوط به پول و حسادت مي شوند، حائز اهميت هستند و شما ممكن است تصميم بگيريد بجاي اين كه وارد اين بحث ها شويد، راه خود را پيش بگيريد. احتمالا‌ً زندگي، كوتاه تر از آن است كه صرف اين مسائل شود.


شهریور
مراقب باشید،امروز حساس تر از همیشه هستید و اتفاقات بر شما تاثیر می گذارند.شاید دیگران شما را ناراحت کنند.بهتر است زیاد با دیگران رفت و آمد نکنید تا از این حال و هوا بیرون بیایید.اگرخانه را مرتب کنید سرحالتر می شوید.اگر وسایل دیگران را مرتب کنید این کار عصبانی تان می کند.


مهر
مراقب باشید چرا که امروز همه چیز را جدی می گیرید و فوری به فکر فرو می روید.ممکن است راجع به موضوعی نگران و این نگرانی افکار شما را تحت تاثیر قرار داده است و یا اینکه تنها نسبت به بقیه موارد بیش از گذشته حساس شوید.سعی کنید تا می توانید فعال باشید این بهترین راهی است که می توانید نگرانی ها را از خود دور کنید.


آبان
امروز نقشه های شما خراب می شوند.اما در این شرایط به جای این که از خرابی آنها جلو گیری کنید،خرابتر می کنید.نتیجه آن این است که خودتان را بیشتر از هر کس دیگری ناراحت می کنید.شرایط را آرام کنید و در این صورت همه را خوشحال خواهید کرد.


آذر
مسئوليت ها و وظايف خاصي كه شما متقبل شده ايد به توجه خاصي نياز دارند. نياز به گفتن نيست كه چيزهاي بهتري هستند كه شما ترجيح مي دهيد انجام دهيد وگرچه توسط آن نيازها وظايف احساس مي كنيد دست و پايتان بسته مي شود ولي آن همت و لطف را داريد كه اول آنچه از شما انتظار مي رود را بدون خم به ابرو آوردن انجام دهيد.


دی
امشب منزلتان بسيار شاداب و سرگرم كننده است و ديگران براي جلب توجه شما با هم رقابت دارند. به نظر شما محبوبيت در ميان كساني كه بيش تر مورد توجه شما هستند، عالي نيست؟ اما بعضي ديگر احساس تنهايي و غريبي مي كنند بنابراين به آن ها هم توجه كنيد.


بهمن
اگر دیروز احساس بدبینی و افسردگی و دلتنگی داشته اید اکنون شعاعی از نور در زندگی تان می بینید زیرا همیشه در سختی و ناراحتی قسمت خوشحال کننده ای هم وجود دارد . حتی اگر همچنان مانعی بر سر راه خوشبختی شما باشند . بهمنی عزیز شما راهی را پیدا می کنید و تا آن را به عنوان رقابتی در نظر بگیرید و حتماً‌ می توانید در آن پیروز شوید.


اسفند
بعضی از معیارها و انتظارات شما می تواند به ناامیدی منجر شود . اگر کسی در دور شما لجوج و نامهربان بود از او فاصله بگیرید . اکنون در آستانه نایل شدن به چند هدف بلند مدت تان هستید و به هیچ کسی از اطرافیان که به اطمینان شما ضربه بزند نیازی ندارید.

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .