حوادث ,آشپزی , لباس مجلسی , دکوراسیون منزل , فال چوب , اخبار روز ایران , پرشین وی

بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز پنج شنبه هشتم آبان ماه سال 1393

فروردين
در حال حاضر زهره در برج ميزان است. روابطتان با ديگران خوب و راحت است. مي توانيد انتظار موفقيت زيادي داشته باشيد بنابراين حركت را آغاز كنيد.

ارديبهشت
در حال حاضر ستارگان شما را تشویق می کنند. نمی توانید مسایل مربوط به امنیت شخصی خودتان را نادیده بگیرید.اگر می خواهید موفق شوید باید به نظرات دیگران هم گوش دهید.

خرداد
زهره به برج ميزان رفته است و اين قسمت اجتماعي چارت شماست. به نظر مي رسد تفريح و سرگرمي داريد مخصوصاً اگر مجرد هستيد، مي توانيد با همسرتان و فرزندان، خانوادگي تفريح كنيد.

تير
شاید ازاین تعطیلات است خوشحال شوید. بعد از این همه مشکل در محل کاربه یک تفریح و استراحت نیاز دارید. تفریح با دوستان شما را آرام میکند . اما زیاده روی نکنید.

مرداد
امروز با دوستان بودن، تفريح خوبي خواهد بود و جاي تاسف است اگر زماني طولاني را به تنهايي بگذرانيد. مطمئناً از بودن با كساني كه شبيه شما فكر مي كنند، لذت خواهيد برد. همه شما شيرهاي تنها از رفتن به كلوپ يا جماعت مورد علاقه تان و گپ زدن با دوستانتان بسيار لذت خواهيد برد. حتي ممكن است زماني كه آن جا هستيد گفتگويي دوست داشتني داشته باشيد.

شهريور
همه از رفتار خوب شما سرحال می آیند.حتی اگر در حال حاضر کارها خوب پیش نمی رود.بالاخره موضوعی را پیدا می کنید تا از آن شاد شوید.شاید اضافه حقوق کمی پیدا کنید.

مهر
سیاره حاکم شما ونوس امروز وارد علامت خودتان یعنی میزان می شود و این به این معناست که شما هم چنین در صدر محبوبیت قرار دارید.می توانید در چند هفته آینده با اعتماد به جلو نگاه کرده و خواستار چیزهایی زیادی باشید نه تنها از دوستان و افراد فامیل بلکه از کسی که فکر نمی کنید شما باعث شده اید دوباره دنیایش زیبا شود.همه چیز شما را در این زمان شگفت زده خواهد ساخت.

آبان
سعی کنید مسائل را زیاد جدی نگیرید و گرنه خودتان را به دردسر می اندازید.شما فرق بین درست و غلط را می دانید بنابراین از حس ششم تان استفاده می کنید.

آذر
ستاره ها كمكتان مي كنند كه شما امروز خيلي راحت و روشن فكر كنيد و با ديگران ارتباط برقرار كنيد. پس از اين موقعيت استفاده نمائيد. يك موقعيت بسيار عالي كاري يك دفعه برايتان پيدا مي شود و خيل نعمت مالي بزرگي است برايتان. اگر مي خواهيد كسي به شما لطفي بكند حتماً از يك همكارتان تقاضا كنيد.

دي
اكنون ونوس وارد برج ميزان مي شود. هر چه قدر خسته باشيد، خانه تان را زيبا مي كنيد. اكنون زمان مناسبي براي انجام كارهاي عقب افتاده نيست، چون واقعاً سرتان شلوغ است. اما تمايل داريد تا جايي كه مي توانيد خانه را جذاب و زيبا كنيد.

بهمن
ستارگان فعالیت های زیادی را برای تان فراهم می کنند و شما بیشتر از روزهای معمول در حرفه خود موفق هستید و کارهای پرخطر انجام می دهید.به هر کاری که جالب و ماجراجویانه باشد روی می آورید به خصوص اگر موضوعی ناشناخته باشد.با افراد مایوس و ناامید که تمایل دارند شادی شما را از بین ببرند معاشرت نکنید.

اسفند
اکنون ونوس داخل برج میزان می شود ستارگان چنین مرتب شده اند که یک خرید اصلی برای خانه اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. این طور نیست که حقیقتاً نخواهید بی پروا باشید اما حداقل اشتباهی در زیبایی نخواهید کرد پس در حال حاضر سلیقه شما بی همتاست.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .