فال امروز پنج شنبه بیست و هفتم آذر ماه سال 1393

فروردين
شايد رابطه اي در مسائل كاري پيدا كنيد كه هم جالب و هم مفيد است.

ارديبهشت
نزدیکان شما بیشتر از همیشه نسبت به شما احساساتی هستند وتصمیم دارند تغییراتی ایجاد کنند. به خاطر خدا به حرفهای آنها گوش کنید! می بینید که منطقی صحبت می کنند.

خرداد
ستارگان قوه تخيل و درك شما را بالا مي برند و مي توانيد بفهميد كه قدم بعدي يك نفر چه مي تواند باشد. به راحتي مي توانيد از احساس يكي از همكاران نسبت به خودتان باخبر شويد. البته مي توانيد به راحتي از او سوال كنيد اما شما هيچ وقت اين كار را نمي كنيد، زيرا از نظر شما اين كار بيش از حد روراستي است، و از اين كار لذت نمي بريد.

تير
امروز همه چی به انتخاب خودتان بستگی دارد اما دوست دارید کارها مرتب و منظم انجام شوند.تنها نگرانی این است که در آینده چطور از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.

مرداد
يك بار ديگر حس مي كنيد كه دود از گوش هاي شما بيرون مي آيد و همانند يك شيرخشمگين دمتان را تكان مي دهيد تا حساب كسي را برسيد. ستارگان مي گويند كه شما معتقديد مدت طولاني در رابطه با او صبوري به خرج داده ايد و اكنون زمان آن است كه او را سر جاي خودشان بنشانيد. احتمالاً اتفاقاتي كه در گذشته رخ داده را به ياد آورده و مي ترسيد كه اين اتفاقات دوباره به وقوع بپيوندند. با دقت آن را بررسي كنيد و نگذاريد تاريخ مجدداُ تكرار شود.

شهريور
نگرانی های دیروز فضای امروز را خراب کرده است.شاید بخواهید از دیگران دوری کنید.بهتر است در موردش صحبت کنید و مشکلات را برطرف کنید.

مهر
امروزیکی دیگر از آن روزهایی است که می خواهید کارهای مربوط به دو روز را در یک روز انجام دهید.به جای این که بتوانید زمان کندتر پیش برود یا این که سرعت انجام کارهایتان را دو برابر کنید،خود را دچار وضیعتی سخت می کنید که صبر و طاقت تان را خیلی زود از دست می دهید.این چه فایده ای برای شما خواهد داشت؟هیچ فایده،پس آرام باشید،در هر زمان یک کار را انجام بدهید و بخاطر خدا دست از گیج کردن و آزار خود بردارید.

آبان
ممکن است امروز هر اتفاقی بیفتد.بنابراین منتظر اتفاقات غیرمنتظره باشید.از افرادی که مدت هاست بی اطلاع هستید خبر می گیرید.شاید هم خبری به شما بدهند که خوشحال شوید.نسبتاً عقلانی و منطقی هستید اما سعی کنید لحظاتی را هم با همسرتان باشید.

آذر
امروز يك چيز سحرآميز در هواست، پس آماده يك دوران پرهيجان باشيد. اگر مجرد هستيد با ملاقات كسي كه نمي توانيد ديگر از او دور شويد اين موقعيت خود را عوض مي كنيد. آنهائيكه با كسي رابطه اي دارند بايد كاري كاملاً‌ متفاوت با هم انجام دهند. از همه چيز گذشته، تنوع چاشني زندگي است.

دي
حاضر شدن در لحظات آخر شما را كمي نگران مي كند. ديگران به شما كمك مي كنند اما گاهي اوقات فكر مي كنيد تنها كسي هستيد كه مي توانيد كارها را درست انجام دهيد. ممكن است بخواهيد عالي ترين باشيد، اما ماوراي انسان نيستيد، و همسرتان و فرزندانتان از اين كه كارهايشان را خودشان انجام دهند خيلي خوشحال مي شوند.

بهمن
امروز می توانید روی یک موضوع خاص توجه کنید و به هیچ چیز دیگری توجهی نکنید و این کار برایتان راحت است.فکر کردن به یک موضوع خاص کار خوب و عالی می باشداما اگر یک نگرانی یا موضوع خاصی حواس شما را به خود جلب کند به طوری که نتوانید به هیچ موضوع خاص دیگری فکر کنید آن وقت فکر کردن به یک موضوع خاص کار درستی نمی باشد.

اسفند
در این موقع سال همه قدری برافروخته و تحریک می شوند و شما به طریقی در می یابید که آمیختن با مردم کار بسیار طاقت فرسایی است . شما می توانید امروز خیلی باز باشید و پذیرا برای نوسانات منفی .بنابراین در نظر داشته باشید که هر گونه رفتار بی ادبانه یا پرخاشگرانه امروز به قلبتان را پیدا می کند.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
وبگردی
ویژه شب یلدا وِیژه شب یلدا
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
اخبار امروز
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
بخش پرشین وی - طالع بینی
  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .